Değerli Müşterilerimiz,

EFatura ve EArşiv Fatura Karekod eklenmesi işleminin Türkkep tarafından otomatik yapılması için gerekli görüşmeler sürmektedir ancak henüz bir sonuç alınamamıştır.

Efatura ve EArşiv için 1 Eylül 2023 Tarihinde devreye girecek olan Karekod (QRCode) uygulaması ile ilgili Faturalarınıza Karekod (QRCode) eklenmesi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail göndererek veya 0850 470 05 37 nolu telefondan talepte bulununuz.

Türkkep'in yayınladığı duyuruya ve klavuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://news.turkkep.com.tr/system/emailshow.php?mid=1b2dd0b44d8bead0acede8c5ab7670095a967be5e56b975b7c&aid=Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.&m=1662

ÇOK ÖNEMLİ: Yeni tasarım yapılarak Karekod Eklendiğinde yeni tasarım isimlerinin ImpexFatura içerisine kaydedilmesi gereklidir. Aksi halde ImpexFatura yazılımı KAREKOD lu tasarımı tanımayacaktır ve dökümde KAREKODLU Fatura görüntülenemeyecektir. Düzenlenmiş faturaya sonradan KAREKOD eklenemez. Bu nedenle fatur kesilmeden önce KareKodlu tasarımların muhakkak ImpexFaturaya tanıtılması gereklidir.

Türkkep Fatura portalındaki bir fatura tasarımının BayBilgin ImpexFatura yazılımına tanıtılması için hazırlanmış olan Eğitim Videosu